Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Opole Lubelskie - Oferty wynajmu działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Chemiczna

Tatary,Lublin(Opole Lubelskie + 42 km)

15 000 zł38 404 m² 0,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie. Przedmiotem najmu jest teren nieutwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Wrotków,Lublin(Opole Lubelskie + 42 km)

990 zł600 m² 1,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalety Ogrodzona. W przemysłowej dzielnicy. Dojazd dla tira. Dodatkowe informacje Do wynajęcia działka o pow. 600 mkw na Wrotkowie. Nieutwardzona. Wjazd od ulicy. Pozostałe oferty na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Konopnica

Konopnica(Opole Lubelskie + 33 km)

9 000 zł3 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac o powierzchni około 3000m2 (kostka) - gmina Konopnica. Teren ogrodzony, monitorowany. Czynsz najmu placu 3zł netto /m2, dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia pojedynczych biur.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jasice

Jasice(Opole Lubelskie + 39 km)

1 900 zł2 000 m² 0,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Jasicach gmina Wojciechowice. Przedmiotem najmu jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża(Opole Lubelskie + 28 km)

1 000 zł1 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac ogrodzony, utwardzony szutrem, o powierzchni ok. 10 arów, szeroka brama wjazdowa. Dobrze wyeksponowany przy drodze krajowej Lublin - Rzeszów. Plac z biurem 1500m2, utwardzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Chemiczna

Tatary,Lublin(Opole Lubelskie + 42 km)

16 000 zł15 000 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie. Przedmiotem najmu są działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lublin

Lublin(Opole Lubelskie + 42 km)

60 000 zł9 993 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka o pow. 9993 m2 z możliwością wynajęcia mniejszej powierzchni z przeznaczeniem na różnego rodzaju działalność, położona przy ul. Parysa ( boczna al.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Lublin

Lublin(Opole Lubelskie + 42 km)

10 400 zł2 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni 2600m2 - Lublin, zadębie. Plac utwardzony płytą betonową, dodatkowo kruszywem. Wymiaru działki:około 47m X 53m. Media: energia elektr. oraz woda. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lublin

Lublin(Opole Lubelskie + 42 km)

4 000 zł2 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac utwardzony płytą betonową lub kruszywem o powierzchni około 2000m2 , Lublin, zadębie. Łatwy i szybki dojazd do drogi ekspresowej s12/s19, media: energia Elektr., woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Opole Lubelskie

Opole Lubelskie,lubelskie

11 000 zł767 m² 14,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu W opolu lubelskim ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości będących w zasobie Powiatu Opolskiego Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole Lubelskie

Opole Lubelskie,lubelskie

900 zł800 m² 1,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac utwardzony o powierzchni 800m2, opole Lubelskie Łatwy i szybki dojazd do nowo powstającej drogi ekspresowej Lublin - Solec nad Wisłą (woj. świętokrzyskie). Tren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa zabudowana, ul. Podzamcze

Opole Lubelskie,lubelskie

300 000 zł20 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę nieruchomość utwardzoną i zabudowaną z halą naprawy pojazdów ciężarowych i osobowych, magazynami oraz pomieszczeniami biurowymi. W całości lub częściowo. Powierzchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij